Kvalitní a rychlý NON-STOP servis prostředků IT je pouze jednou z nabízených služeb. Mezi tyto služby patří nejen servis PC, servis notebooků, servis tiskáren nebo kopírek, ale také servis dalšího počítačového vybavení jako např. správa počítačové sítě, záchrana a obnova dat, certifikace apod.Další službou je servis průmyslových rozvodů, elektrických přístrojů a zařízení, opravy elektrických spotřebičů, přípojky a napájení elektrických zařízení, elektroinstalačních rozvodů.
  • servis u ZÁKAZNÍKA, 8 - 18 hodin, po - pá , dle dohody i mimo tuto dobu
  • servis v servisním středisku, není-li z technických důvodů oprava u zákazníka možná
  • servis OnLine po internetu, prostřednictvím  vzdálené správy /stáhněte soubor, spusťte, telefonicky sdělte ID a heslo připojní/.
Na jakýkoliv servis se rovněž můžete informovat na telefonním čísle 607 918 527 nebo přímo online pomocí  kontaktního formuláře. Provádím analýzu, vývoj a instalaci uživatelského software podle Vašich potřeb v moderním vývojovém prostředí, dodávku a instalaci aplikací třetích stran, tvorbu a modifikaci internetových prezentací a eshopů, zavedení certifikační politiky firmy, návrh a realizaci zabezpečovacích, řídících a elektroinstalačních projektů. Na základě Vašich požadavků zajistím lektorské kurzy kancelářských, redakčních či vývojových prostředků, tvorbu a zavedení firemních formulářů a překlady odborné dokumentace.